PL EN DE
herb.png
Hel-poczatek_polski.png
Zapraszamy do Hotelu Hel w sezonie 2018!
Wtorek, 31-10-2017 Opublikował/a: Julia Milewczyk Liczba wyświetleń: 1369
PDF
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się

Zapraszamy do Hotelu Hel w sezonie 2018!


Pierwszy hotel czterogwiazdkowy powstaje w Helu, w jednym z najpiękniejszych miast nad Polskim morzem. Ten nowoczesny i luksusowy obiekt tworzony jest z myślą o gościach wypoczywających indywidualnie oraz z rodziną, a także dla ludzi biznesu i grup konferencyjnych.

W obiekcie znajdzie się 60 przestronnych pokoi, restauracja, sala konferencyjna dla 100 osób, strefa Wellness – basen, sauna, bicze i masaże wodne, kącik zabaw dla dzieci oraz taras z widokiem na Zatokę Pucką.

Hotel znajdować się będzie blisko białej, piaszczystej plaży oraz leśnego pasa Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. W jego bliskim otoczeniu goście będą mogli odwiedzić wiele, wspaniałych atrakcji turystycznych. Dodatkowo dogodne warunki klimatyczne i przyrodnicze tego nadmorskiego kurortu w połączeniu z powstaniem nowego obiektu hotelowego z pewnością przyciągną kolejnych, nowych turystów.Hel to doskonałe miejsce na spacery, odpoczynek i relaks, o każdej porze roku. Operatorem hotelu będzie firma Hotele Polskie Sp. z o.o. Jest to nowoczesne przedsiębiorstwo specjalizujące się w usługach hotelarskich. Spółka ta, w swoim portfolio zarządza m.in. Hotelem Artus z Gdańska oraz Hotelem Palazzo Rosso z Poznania.

Inwestorem jest firma „Przedsiębiorstwo Budowlane Margo”, działająca na rynku województwa pomorskiego od 26 lat. Kontakt do hotelu: telefon 601 62 80 11

www.hotelhel.com
Zarząd Hotele Polskie Sp. z o.o.

Wyślij link mailem
PDF
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
g+.png
yo.jpg
newsletter-left.jpg
spacer-left.jpg
kamery-left.jpg
pogoda-left.jpg
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd
grafika
02 / 12 / 2018
 
1
2
3
4
5
6
 
1
2
3
4
5
6