PL EN DE
herb.png
Hel-poczatek_polski.png
Zajęcia sportowe... gotów... START !!!
Piątek, 06-10-2017 Opublikował/a: Norbert Górski Liczba wyświetleń: 681
PDF
Drukuj
Powrót
Wypowiedz sięI ruszyły wraz z początkiem października zajęcia sportowe w Helu organizowane przez Aktywność
i Relaks, które prowadzi Piotr Mezgier - trener personalny, absolwent AWFiS Gdańsk oraz instruktor gimnastyki korekcyjnej.


17.00-18.00

Po pierwsze - zajęcia ogólnorozwojowe z elementami gimnastyki dla dzieci. Tutaj Piotrek dba
o prawidłowe kształtowanie ciała, postawę młodego człowieka, który rozpoczął czas intensywnego wzrostu. Nie ma tu znaczenia, czy ktoś jest sprawny bardziej czy mniej, to zajęcia dla każdego dziecka, ponieważ każde potrzebuje wspomagania ćwiczeniami w czasie rozwoju. Rodzice, zadbajcie o swoje kochane dzieci, pozwólcie im wyrosnąć na sprawne i dobrze rozwinięte społeczeństwo!

06.10.2017 Plakat 3

18.00-19.00

Po drugie - zdrowy kręgosłup. Zajęcia już nie tylko dla dorosłych, cierpiących na bóle pleców. Lecz także dla młodzieży i dzieci ze skrzywieniami kręgosłupa. W czasie godziny ćwiczeń, wzmacniamy mięśnie posturalne, które odpowiedzialne są za prawidłową postawę ciała a następnie je rozciągamy, co jest tak samo ważne jak wzmacnianie. Wiele osób o tym zapomina, ale nie my!

06.10.2017 Plakat 4

19.00-20.00

Po trzecie - trening funkcjonalny. Na tej godzinie, trzeba już uzbroić się w wodę oraz siły na ćwiczenia, ponieważ to nie jest spacerek! Na tych zajęciach nie ma znaczenia czy uprawiasz regularnie aktywność fizyczną, czy jesteś osobą początkującą. Piotrek przyjmuje każdego, kto ma chęci do pracy ze swoim ciałem! Jesteś mniej sprawna/y? Przyjdź, popracujesz nad tym razem
z trenerem personalnym a wspiera Cię będzie cała grupa!

Im będzie Was więcej, tym ciekawiej, zabawniej oraz milej spędzicie czas na tych wszystkich rodzajach zajęć! Nie krępuj się, Kuba Błaszczykowski nie zacząłby grać w piłkę zawodowo, gdyby
nie poszedł na pierwszy trening!

Zajęcia odbywają się w Sali Gimnastycznej w Helu w każdy poniedziałek oraz środę! 

Do zobaczenia!

Wyślij link mailem
PDF
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
g+.png
yo.jpg
newsletter-left.jpg
spacer-left.jpg
kamery-left.jpg
pogoda-left.jpg
 
1
2
3
4
5
6
 
1
2
3
4
5
6