PL EN DE
herb.png
Hel-poczatek_polski.png
Komunikat Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Helu
Piątek, 05-04-2019 Opublikował/a: Marcin Pawłowski Liczba wyświetleń: 262
PDF
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się

Szanowni Państwo,

 

W Naszej Szkole 92% nauczycieli przystępuje do protestu. Wobec powyższego, przewidujemy znaczne utrudnienia w pracy Szkoły, które mogą spowodować brak realizacji zajęć dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńczych.

W Przedszkolu Miejskim w ZSO w Helu oraz w świetlicy szkolnej będą prowadzone zajęcia opiekuńcze w godzinach pracy placówki.

O wszystkich działaniach podejmowanych przez Szkołę informować będę Państwa poprzez stronę internetową Szkoły.

Zapewniam, że dołożymy wszelkich starań, aby w tej trudnej sytuacji zapewnić dzieciom i uczniom maksimum bezpieczeństwa i opieki.

W przypadku odwołania strajku, Szkoła pracuje zgodnie z planem pracy szkoły, uwzględniając dni egzaminacyjne w gimnazjum 10-12 kwietnia 2019 roku (w tych dniach uczniowie Szkoły Podstawowej przychodzą do szkoły zgodnie z planem lekcji) oraz dni egzaminacyjne ósmych klas Szkoły Podstawowej 15-17 kwietnia 2019 roku (dni wolne od zajęć edukacyjnych dla wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej). W czasie egzaminów w Szkole Podstawowej uczniowie gimnazjum przychodzą do szkoły zgodnie z planem lekcji.

Przypominam, że w dniach 8-9 kwietnia 2019 roku odbędą się Rekolekcje Wielkopostne zgodnie z harmonogramem umieszczonym na stronie internetowej Szkoły.

 Z poważaniem,
Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Helu
Irena Sojecka

 

Wyślij link mailem
PDF
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
g+.png
yo.jpg
newsletter-left.jpg
spacer-left.jpg
kamery-left.jpg
pogoda-left.jpg
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd
 
1
2
3
4
5
6
 
1
2
3
4
5
6