PL EN DE
herb.png
Hel-poczatek_polski.png
Informacja dotycząca refulacji na cyplu.
Piątek, 28-06-2019 Opublikował/a: Dominika Garda Liczba wyświetleń: 451
PDF
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się

Zakończyły się prace refulacyjne na cyplu. W ich wyniku obszar plaży w tym rejonie znacznie się powiększył, linia brzegowa została przesunięta o kilkadziesiąt metrów w głąb zatoki, a co za tym idzie ewentualna kąpiel w tym miejscu stała się jeszcze bardziej niebezpieczna, niż do tej pory.

Dlatego apelujemy i przestrzegamy, aby w tym miejscu nie korzystać z kąpieli, gdyż już w bardzo niewielkiej odległości od brzegu występują bardzo silne prądy morskie oraz gwałtowny spadek dna. To bardzo niebezpieczne zjawiska, które nawet dla osób umiejących dobrze pływać, mogą powodować śmiertelne zagrożenie. Na miejscu informować o tym będą specjalnie ustawione tablice ostrzegawcze.

Jednocześnie gorąco zachęcamy do korzystania z kąpielisk strzeżonych, gdzie odpowiednio wykwalifikowani ratownicy zapewnią bezpieczeństwo wszystkim korzystającym z wody. Przypominamy, że na terenie Helu funkcjonują trzy takie kąpieliska: „Duża Plaża” przy wejściu nr 66, „Na Cyplu” przy wejściu nr 67 i „Mała Plaża”, usytuowane pomiędzy portem rybackim, a byłym portem wojennym.

 

 

Wyślij link mailem
PDF
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
g+.png
yo.jpg
newsletter-left.jpg
spacer-left.jpg
kamery-left.jpg
pogoda-left.jpg
 
1
2
3
4
5
6
 
1
2
3
4
5
6