PL EN DE
herb.png
Hel-poczatek_polski.png
Informujemy, że zakończyły się prace związane z realizacją projektu "Zagospodarowanie wejścia na małą plażę w Helu".
Wtorek, 14-07-2020 Opublikował/a: Julia Cygan Liczba wyświetleń: 253
PDF
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się

Informujemy, że zakończyły się prace związane z realizacją projektu "Zagospodarowanie wejścia na małą plażę w Helu".

Dzięki wsparciu z Unii Europejskiej ułożone zostały kładki spacerowe przystosowane do poruszania się po nich osób o ograniczonej sprawności ruchowej oraz wózków dziecięcych. Ponadto przekazany został ratownikom WOPR domek służący do obserwacji kąpielisk wraz ze sprzętem medycznym znacząco wpływając na bezpieczeństwo wypoczywających na terenie "małej plaży" mieszkańców oraz osób przyjezdnych.

Zgodnie z zawartą umową, wykonawca zobowiązany jest przez okres 4 lat (do końca sezonu 2024 r.) do corocznego posadowienia obiektów tymczasowych (okres do 180 dni) oraz do ich demontażu po zakończonym sezonie letnim w terminie wskazanym przez Gminę Miejską Hel.

Zadanie zostało dofinansowane z udziałem Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego, Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” na lata 2014-2020, w ramach działania „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, ze środków pozyskanych w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju 2014-2020 Stowarzyszenia Północnokaszubska Lokalna Grupa Rybacka

Całkowity koszt inwestycji: 337.129,10 złotych brutto
Wysokość dofinansowania: 205 556,44 złotych

https://bip.hel.eu/?wyswietl=593

Wyślij link mailem
PDF
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
g+.png
yo.jpg
newsletter-left.jpg
wirus.jpg
kamery-left.jpg
pogoda-left.jpg
 
1
2
3
4
5
6
 
1
2
3
4
5
6