PL EN DE
herb.png
Hel-poczatek_polski.png
Konkurs „Natura – Naturalna Inspiracja”
Piątek, 24-04-2015 Opublikował/a: Julia Cygan Liczba wyświetleń: 2663
PDF
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się

"Natura – Naturalna Inspiracja” to konkurs na przygotowanie i przeprowadzenie przez przedszkola lub szkoły podstawowe, gimnazjalne lokalnych aktywności w dowolnej formie (np. happeningów, lekcji otwartych, wystaw prac plastycznych, apeli, przedstawień, spotkań z przyrodnikiem itp.) adresowanych do własnych uczniów i lokalnych społeczności na temat Natury 2000.

Konkurs skierowany jest do przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych i gimnazjów zamieszkujących Gminy, które leżą na obszarach Natura 2000. W województwie pomorskim mogą wziąć w nim udział mieszkańcy: Zalewu Wiślanego,  Mierzei Wiślanej, Zatoki Puckiej i Półwyspu Helskiego.

Konkurs potrwa do  15 czerwca 2015 r. (decyduje data stempla pocztowego). Spośród nadesłanych prac Jury wybierze 30 prac. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 30 czerwca 2015 r. Dodatkowe punkty otrzymają placówki, które rozgłoszą medialnie całą akcję poprzez np: artykuły i notatki prasowe w prasie, lokalnych mediach, stronach internetowych itp.

Przewidziano nagrody dla 3 placówek w jednym obszarze w postaci zestawów edukacyjnych (np. lunety, mikroskopy, chusta lub tunel Klanza, wydawnictwa przyrodnicze). Wszystkie osoby uczestniczące w przygotowaniu nagrodzonych lokalnych kampanii otrzymają koszulki i torby promocyjne. Dodatkowo 3 grupy wyróżnione w każdym obszarze nagrodzone zostaną koszulkami lub torbami. Uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowy dyplom.

Więcej na: http://www.miastonaplus.pl/wiadomosci/konkurs-natura-naturalna-inspiracja-ogolnopolski-konkurs-dla-dzieci-i-mlodziezy-z-obszarow-natura-2000/

Wyślij link mailem
PDF
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
g+.png
yo.jpg
newsletter-left.jpg
wirus.jpg
kamery-left.jpg
pogoda-left.jpg
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd
7
8
9
10
11
12
13
 
1
2
3
4
5
6
 
1
2
3
4
5
6