PL EN DE
herb.png
Hel-poczatek_polski.png
040 Wynajem pokoi "Cassubia"
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Adres:
Boczna 11
84-150 Hel
Tel:
586757469
Fax:
58 675 74 69

Cassubia znajduje się w samym środku Helu, miasta położonego w najdalej wysuniętej krawędzi – Mierzei Helskiej, otoczonej wodami Morza Bałtyckiego.

Spacerem z obiektu można zwiedzić wszystkie atrakcje Helu: port rybacki, główny deptak miasta, fokarium oraz port jachtowy z nowoczesną mariną. To przyjazne miejsce dla tych turystów, którzy cenią sobie spacery brzegiem morza. Osoby lubiące aktywny tryb spędzania czasu mogą skorzystać z wypożyczalni rowerów. Dla spragnionych wyzwań możliwa jest organizacja wędkowania na pełnym morzu oraz zajęcia na strzelnicy.

Pokoje w Helu wyposażone są w umywalki. Obiekt dysponuje również pokojami typu studio, które posiadają łazienki.

Nurkowanie – Cassubia to miejsce cieszące się zaufaniem wśród amatorów nurkowania. W obiekcie można napełnić butle nurkowe. Dostępne jest także pomieszczenie do przechowywania i suszenia sprzętu. Wyposażenie obiektu przygotowane z myślą o osobach ceniących wodną zabawę, wyróżnia Casubię wśród helskich hoteli.
Pobyt w Cassubii jest gwarancją wypoczynku w ciszy i spokoju, z dala od miejskiego zgiełku. Obiekt doceniany jest przez turystów poszukujących noclegów w Helu.

Obiekt przyjazny zwierzętom!

Jak do nas dojechać?
- GPS: N - 54.611063, E - 18.799449
- z lotniska w Gdańsku: dojazd autobusem linii 510 do dworca PKP w Gdynii, a następnie pociągiem do Helu
- z dworca kolejowego w Helu: pieszo - ulicą Dworcową do skrzyżowania, następnie należy skręcić w prawo w ulicę Boczną (ok. 300 m)
- z dworca autobusowego w Gdynii: bus

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
g+.png
yo.jpg
newsletter-left.jpg
wirus.jpg
kamery-left.jpg
pogoda-left.jpg
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd
 
1
2
3
4
5
6
 
1
2
3
4
5
6