PL EN DE
herb.png
Hel-poczatek_polski.png
Zlicytuj wyjątkową piłkę – pomóż dzieciom!
Czwartek, 29-05-2014 Opublikował/a: Urząd Miasta Liczba wyświetleń: 1246
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
grafika

Zlicytuj wyjątkową piłkę
– pomóż dzieciom!zalicytujpilke


Piłka z autografami holenderskich piłkarzy, którzy występowali na meczach Euro 2012, może być Twoja. Wraz z Sebastianem Jaśkiewiczem zachęcamy do licytacji. Pieniądze trafią do Domu Dziecka w Bolesławcu.

Sebastian Jaśkiewicz, bolesławianin, studiuje w Krakowie. W czasie Euro 2012 był kierowcą piłkarskiej reprezentacji Holandii, która miała w stolicy Małopolski swoją bazę noclegową. – Każda reprezentacja posiadała do wykorzystania flotę samochodów, autokar i pięć aut do przewożenia osób. Prowadziłem jeden z takich samochodów. Był to Hyundai h1 – opowiada Sebastian. – Woziłem piłkarzy na konferencje prasowe. Miałem okazję przewozić takie gwiazdy jak: Robin van Persie, Arjen Robben czy Wesley Sneijder – kontynuuje. Sebastianowi na pamiątkę pozostała piłka z autografami holenderskich piłkarzy. Bolesławianin zdecydował się oddać wyjątkową pamiątkę na szczytny cel. – Ponieważ pochodzę z Bolesławca chcę przeznaczyć piłkę na licytację, zaś pieniądze, które uzbieram, przekażę na nasz Dom Dziecka

31449

Aby wziąć udział w licytacji i stać się posiadaczem wyjątkowej piłki wystarczy kliknąć na link znajdujący się na początku informacji. Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji, z której pieniądze trafią na szczytny cel. Prosimy także o udostępnianie linków z licytacji na portalach społecznościowych i wśród znajomych.

31447

31448

Na piłce swoje autografy złożyli piłkarze reprezentacji Holnadii. Pieniądze z licytacji piłki zostaną przekazane na Dom Dziecka w Bolesławcu.Link do aukcji:
allegro.pl/show_item.php?item=2527979130


Więcej informacji na stronie internetowej:
http://www.istotne.pl/a7415.php/Opublikowała: Elżbieta Wiekiera/

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
g+.png
yo.jpg
newsletter-left.jpg
wirus.jpg
kamery-left.jpg
pogoda-left.jpg
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd
1
2
3
4
5
6
1
2
3
4
5
6