PL EN DE
herb.png
Hel-poczatek_polski.png
Władze miasta "sprzedane".
Czwartek, 29-05-2014 Opublikował/a: Urząd Miasta Liczba wyświetleń: 1565
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
grafika

13 lipca podczas akcji zapisywania potencjalnych dawców szpiku, odbyły się licytacje i loteria fantowa na rzecz Pani Gabrieli Kołodziejskiej mieszkanki Helu, która w wyniku choroby straciła nogę. Aby pomóc Pani Gabrieli w zakupie protezy  do zabawy włączył się Burmistrz Helu Mirosław Wądołowski oraz Przewodniczący Rady Miasta Marek Chroń, którzy zostali poddani licytacji.

lic


Przewodniczący Rady Miasta Helu Marek Chroń "sprzedany" został za 400 zł. Szczęśliwym nabywcą została restauracja Cafe Bulvar, w której Pan Marek Chroń będzie barmanem.Po ustaleniu daty z właścicielem poinformujemy Państwa, abyście mogli dodatkowo wesprzeć panią Gabrielę napiwkami, które pozostawicie nowemu barmanowi.

lic

Burmistrz Helu Mirosław Wądołowski wylicytowany został za kwotę 2000 zł. Burmistrza "kupiła" Restauracja Kutter, w której po uzgodnieniu z właścicielem zostanie kelnerem. O dacie pracy Burmistrza w roli kelnera poinformujemy Państwa, po to, byście mogli być obsłużeni przez Burmistrza i za dobrą pracę nagrodzić go napiwkiem, który przeznaczony zostanie na rzecz Pani Gabrieli Kołodziejskiej.

lic

Podczas akcji, z loterii fantowej udało nam się zebrać 1300 zł., do puszek 1130,48 zł, wpłaty bankowe to 690 zł, licytacje łącznie 2600 zł.
Suma zebrana, to 5720,48 zł oraz 1000 zł zadeklarowanej wpłaty od Stowarzyszenia Alternatywny Cypel za obiad z Burmistrzem i Przewodniczącym Rady Miasta.

lic

Jednym słowem sukces, proteza dla Pani Gabrieli zostanie zakupiona.

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
g+.png
yo.jpg
newsletter-left.jpg
wirus.jpg
kamery-left.jpg
pogoda-left.jpg
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd
1
2
3
4
5
6
1
2
3
4
5
6