PL EN DE
herb.png
Hel-poczatek_polski.png
28 LIPCA 2013 roku - Burmistrz Helu - kelnerem. Przewodniczący Rady Miasta - barmanem.
Czwartek, 29-05-2014 Opublikował/a: Urząd Miasta Liczba wyświetleń: 1202
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
grafika
Załączniki:
28 lipca burmistrz Helu Mirosław Wądołowski będzie pracował jako kelner w restauracji Kutter w godz. 10:00 - 18:00, natomiast Przewodniczący Rady Miasta Helu Marek Chroń będzie barmanem w Cafe Bulvar w tych samych godzinach. Obaj panowie zostali wylicytowani podczas imprezy poszerzania bazy  potencjalnych dawców szpiku kostnego DKMS,  która odbyła się w Helu 13 lipca. Dochód z licytacji i loterii, które odbyły się tego dnia przeznaczony został na sfinansowanie protezy nogi dla mieszkanki Helu.

kutter

Zachęcamy wszystkich, by 28 lipca udali się do restauracji Kutter, aby zostać obsłużonym przez burmistrza i za dobrą obsługę "pozostawić grosik", który przeznaczony zostanie na rehabilitacje Pani Gabrieli. Kolejnym miejscem do którego zapraszamy jest:
cb


Cafe Bulvar, tam swoje zadanie będzie wykonywał Przewodniczący Rady Miasta, który pod okiem profesjonalnych barmanów przygotuje Państwu najlepsze drinki w Helu. Każdy pozostawiony "dodatkowy grosz" przekazany zostanie na rehabilitację naszej mieszkanki.

BiM

BiM


Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
g+.png
yo.jpg
newsletter-left.jpg
wirus.jpg
kamery-left.jpg
pogoda-left.jpg
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd
1
2
3
4
5
6
1
2
3
4
5
6