PL EN DE
herb.png
Hel-poczatek_polski.png
WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY
Czwartek, 29-05-2014 Opublikował/a: Urząd Miasta Liczba wyświetleń: 680
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
WOSP

WIELKA ORKIESTRA ZAGRAŁA W HELU

 

 

Wielka Orkiestra znowu okazała się wielka, także u nas w Helu. Wielka sercem naszych mieszkańców miasta i innych osób uczestniczących w tym przedsięwzięciu. Jutro przekażemy Państwu relację wraz z fotografiami, a na razie chcieliśmy pięknie podziękować wszystkim którzy wzięli udział w XX Finale WOŚP w Helu.

Dzięki szczodrości mieszkańców Helu udało się uzbierać ponad 6.000 złotych! Znakomity wynik wspomoże konto Fundacji WOŚP, która w tym roku zbiera środki finansowe na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków raz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

Wielkie słowo dziękuje należy się również wszystkim instytucjom które przyczyniły się do organizacji Finału WOŚP w Helu w 2012 roku. Podziękowania kierujemy do Burmistrza Helu i pracowników Urzędu Miasta Helu, pracowników Hali Widowiskowo Sportowej w Helu, Restauracji Kutter, Świetlicy Socjoterapeutycznej Bocianie Gniazdo, Przedszkolu Hel, ZSO Hel, MZKS Hel, Studio Dance Flow, Klub Karate Tradycyjnego z Gdyni,  Miejskiej Bibliotece Publicznej w Helu, Cukierni KONKOL, Agencji Ochrony KONSAL, Hotelowi Neptun z Juraty, Zespołowi Zakładów Obsługi Miasta w Helu, Firmie EMKOM - pani Oldze Wądołowskiej,Stacji Morskiej IOUG oraz Restauracji Checz. Instytucje, to jednak przede wszystkim ludzie, to im nie obcy jest szlachetny cel Fundacji WOŚP i za to wielkie ukłony!


 

Do przyszłego roku, siema!

Paweł Bloch

koordynator WOŚP HEL

Stowarzyszenie

ALTERNATYWNY CYPEL


Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
g+.png
yo.jpg
newsletter-left.jpg
wirus.jpg
kamery-left.jpg
pogoda-left.jpg
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd
 
1
2
3
4
5
6
 
1
2
3
4
5
6