Noworoczny Mecz Piłki Nożnej 2018 01.01.2018
Poniedziałek, 01-01-2018 Opublikował/a: Norbert Górski Liczba wyświetleń: 587
Powrót
Wypowiedz się
grafika

Noworoczny Mecz Piłki Nożnej 2018

Noworoczny Mecz Piłki Nożnej, który odbył się na miejskim boisku im. Płażyńskiego w Helu punktualnie o godzinie 12.00 wzbudzał olbrzymie emocje zarówno zawodników jak i przybyłych kibiców. Na mecz przyszli sympatycy piłki nożnej, którzy po hucznej sylwestrowej zabawie zaplanowali Nowy Rok powitać na sportowo.

01.01.2018 Nowy Rok 1

Przez pierwsze 9 minut sytuacja na boisku wydawała się nieciekawa. Dopiero w 11 minucie
pierwszą noworoczną bramką zabłysnął Jan Waszak, który w noworocznych meczach wpisał
się na listę strzelców w historii naszego miasta.

01.01.2018 Nowy Rok 2

Po tej straconej bramce przeciwny zespół postanowił przejść do natarcia. I tak rzeczywiście się
stało. Po stałym fragmencie gry Sławomir Pokrzywka strzelił pierwszą bramkę dla swojej drużyny. Od tego momentu rozpoczął się prawdziwy festiwal bramek.

01.01.2018 Nowy Rok 3

Wspaniałym dośrodkowaniem Bartłomieja Szczegielniaka - bardzo dobrze wyszkolonym technicznie Norbert Górski strzałem z lewej nogi umieścił piłkę w bramce podwyższając wynik na 3:1.

Z minuty na minutę drużyna przeciwna zaczęła nabierać wiatr w żagle. Przepiękne i odważne akcje w ataku oraz determinacja zespołu w najwyższym stopniu pozwoliła na wspaniałą indywidualną grę przed publicznością Łukasza Drewsa i Filipa Radlińskiego. W konsekwencji pozwoliło to na zdobycie dodatkowych dwóch efektownych bramek, które mimo bardzo dobrego przygotowania zaskoczyły Arkadiusza Osińskiego.

No i ostatecznie autorem brawurowej akcji w końcówce drugiej połowy meczu okazał się Włodzimierz Pławski, który niczym błyskawica nic nie robiąc sobie z asysty obrońców potężnym strzałem w światło bramki podniósł wynik spotkania na 5:4.

01.01.2018 Nowy Rok 4

Podsumowując mecz przebiegał w bardzo miłej i przyjemnej atmosferze opartej na zasadzie gry fair play. Po zakończonym meczu wykonaliśmy pamiątkowe wspólne zdjęcie życząc sobie Szczęśliwego Nowego Roku.