PL EN DE
herb.png
Hel-poczatek_polski.png
XVII Powiatowy Przegląd Zespołów Tanecznych w Jastarni 2018 08.06.2018
Poniedziałek, 11-06-2018 Opublikował/a: Norbert Górski Liczba wyświetleń: 67
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
grafika



XVII Powiatowy Przegląd Zespołów Tanecznych w Jastarni 2018

 

 

W dniu 8 czerwca 2018 roku już po raz XVII odbył się Powiatowy Przegląd Zespołów Tanecznych
w Jastarni 2018, który zorganizowała Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w Jastarni oraz Powiatowy Ośrodek sportu Młodzieżowego w Pucku.

11.06.2018 Formy taneczne 1

Jej celem było zaprezentowanie młodych ludzi, którzy swoimi zainteresowaniami, pasjami
i uzdolnieniami wzbogacają nie tylko swoje życie, ale także życie swojego otoczenia.

11.06.2018 Formy taneczne 2

Występy zespołów oceniało jury w składzie:

1. Iwona Domachowska - Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia, Kultury i Promocji

2. Romuald Głuszko - Główny Specjalista Wydziału Edukacji

3. Katarzyna Bartoszewicz – Stromska - Współtwórca i trenerka Studia Sztuki „Da Capo Al Fine”

11.06.2018 Formy taneczne 3

Jury oceniało dokładność wykonania, stroje, dopasowanie muzyki do układów i wyraz artystyczny. Nagrody ufundował POSM w Pucku oraz została przydzielona nagroda specjalna dla najlepszej tancerki ufundowana przez panią Dyrektor SP w Jastarni Panią Ewę Kwiecińską.

Klasyfikacja końcowa:

SOLIŚCI III - IV

     1 Vanseea Wasilke – SP Połchowo

11.06.2018 Formy taneczne 4

     2
Marta Kohnke - ZSO Hel
     3 Dorota Korthals- SP Swarzewo
     4 Łucja Budzisz – SP Jastarnia

SOLIŚCI V - VI

  1. Aleksandra Grubba - SP Mrzezino
  2. Zuzanna Labuda - SP Mrzezino
  3. Agata Szefka - SP Dębogórze

SOLIŚCI VII I GIMNAZJUM

  1. Julia Lewandowska – SP Pucku
  2. Paulina Grubba – SP Mrzezino
  3. Zuzanna Kohnke – SP Jastarnia
  4. Paulina Bolda – SP Jastarnia

DUETY

  1. Tamara Hirt i Oliwia Obrębska - Puck
  2. Zuzanna Labuda i Aleksandra Grubba - SP Mrzezino
  3. Otylia Wąsik i Aleksandra Dodot - SP Władysławowo
  4. Klara Konkel i Julia Kleihsa - SP Jastarnia

FORMACJE MŁODSZE

  1. DANCE ART- SP Dębogórze
  2. CHEER UP – SP Jastarnia
  3. CZADERKI – SP nr 9 Rumia

FORMACJE STARSZE

  1. CHEERLEADERKI – SP Leśniewo
  2. CHEER UP SP Jastarnia
  3. DREAM TEAM SP nr 4 Reda

TRIO I MINIFORMACJE

  1. Julia Lewandowska, Agnieszka Juszczyk, Zuzanna Osińska, Julia Meina - SP Puck

11.06.2018 Formy taneczne 5

      2. FRENDS - Natalia Pałkowska, Maja Dargacz, Julia Zybała - ZSO Hel
     
3. EVER DANCE - Magdalena Guzińska, Lena Zarzycka, Sara Dombrowska - SP Dębogórze

NAGRODA SPECJALNA

Paulina Bolda – SP Jastarnia oraz Dorota Korthals SP Swarzewo

 

 

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
11909797_1155666237781477_199080145_n.jpg
Strefa_Platnego_Parkowania_w_Helu.jpg
wif nowei.png
Informacja Turystyczna_baner_300x60 px.jpg
mikroporady-60.png
Banner_do_internetu_Newsletter.jpg
epuap.gif
zadaj_pytanie_s.jpg
g+.png
yo.jpg
newsletter-left.jpg
spacer-left.jpg
kamery-left.jpg
pogoda-left.jpg
1
2
3
4
5
6